Ўзбекча
«Ҳудудгазтаъминот» АЖ таркибига кирувчи ҳудудий корхоналар тўғрисида маълумот
Корхона номи Манзиллар Индекс E-mail Иш вақти Телефон
"Hududgaz Qoraqalpog'iston" МЧЖ Қорарқалпоғистон Республикаси, Нукус шаҳри, Бердах кўчаси, 179 уй 230100 qoraqalpoq@hududgaz.uz 8:00-17:00 (61) 224-00-90
"Hududgaz Andijon" МЧЖ Ўзбекистон Республикаси, Андижон вилояти, Андижон шаҳри, Бобуршох кўчаси, 1 а уй 170100 andijon@hududgaz.uz 8:00-17:00 (74) 298-08-72
"Hududgaz Buxoro" МЧЖ Ўзбекистон Республикаси, Бухоро вилояти, Бухоро шаҳри, И.Каримов кўчаси, 19 уй 200101 buxoro@hududgaz.uz 8:00-17:00 (65) 223-64-08
"Hududgaz Jizzax" МЧЖ Ўзбекистон Республикаси, Жиззах вилояти, Жиззах шаҳри, Ш.Рашидов кўчаси, 5 уй 130100 jizzax@hududgaz.uz 8:00-17:00 (72) 222-39-77
"Hududgaz Qashqadaryo" МЧЖ Ўзбекистон Республикаси, Қашқадарё вилояти, Қарши шаҳри, Хонабод кўчаси, 11 уй  180119 qashqadaryo@hududgaz.uz 8:00-17:00 (75) 223-14-05
"Hududgaz Navoiy" МЧЖ Ўзбекистон Республикаси, Навоий вилояти, Навоий шаҳри, Навоий кўчаси, 19 уй 210100 navoiy@hududgaz.uz 8:00-17:00 (78) 770-24-70 
"Hududgaz Namangan" МЧЖ Ўзбекистон Республикаси, Наманган вилояти, Наманган шаҳри, Навоий кўчаси, 39 уй 160108 namangan@hududgaz.uz 8:00-17:00 (69) 227-95-18
"Hududgaz Samarqand" МЧЖ Ўзбекистон Республикаси, Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳри, Буюк Ипак Йўли кўчаси, 15 уй 140158 samarqand@hududgaz.uz 8:00-17:00 (66) 239-78-11
"Hududgaz Surxondaryo" МЧЖ Ўзбекистон Республикаси, Сурхондарё вилояти, Термиз шаҳри, Ат-Термизий кўчаси, 7 а уй 190016 surxondaryo@hududgaz.uz 8:00-17:00 (76) 221-25-10
"Hududgaz Sirdaryo" МЧЖ Ўзбекистон Республикаси, Сирдарё вилояти, Гулистон шаҳри, А.Темур кўчаси, 65 уй 120100 sirdaryo@hududgaz.uz 8:00-17:00 (76) 221-12-72 
"Hududgaz Toshkent" МЧЖ Ўзбекистон Республикаси, Тошкент вилояти, Нурафшон шахар, Спорт кўчаси, 37 а уй 111500 toshkent@hududgaz.uz 8:00-17:00 (78) 150-31-30
"Hududgaz Farg'ona" МЧЖ Ўзбекистон Республикаси, Фарҳона вилояти, Фарҳона шаҳри, Бурхониддин Марҳилоний кўчаси, 76 уй 150100 fargona@hududgaz.uz 8:00-17:00 (73) 226-15-77
"Hududgaz Xorazm" МЧЖ Ўзбекистон Республикаси, Урганч шаҳри, Ўзбекистон овози кўчаси, 62 уй 220100 xorazm@hududgaz.uz 8:00-17:00 (62) 223-37-54
"Hududgaz Toshkent shahar" МЧЖ Ўзбекистон Республикаси, Тошкент шаҳари, Яккасарой тумани, Бобур кўчаси, 59 а уй  100100 toshkent_sh@hududgaz.uz 9:00-18:00 (71) 253-64-26